KALENDARZE

Portfolio - kalendarze reklamowe

Zobacz kilka z wykonanych przeze mnie projektów. Zajmuję się projektowaniem głównie kalendarzy reklamowych ale również ściennych (trójdzielne, czterodzielne, planszowe), biurkowych, listkowych (format wizytówki z zaokrąglonymi rogami).

Projekty zaprezentowane poniżej to między innymi kalendarze ścienne wykonane dla firmy „DAWI-POL”. Możesz je zobaczyć w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Mają one rozmiar A1 (594 x 841mm). Zajmuję się projektowaniem poszczególnych modułów, treści, kalendarium jak i przygotowaniem pliku do druku.

Na pozostałych stronach Portfolio znajdziesz przykłady innych projektowanych przeze mnie materiałów marketingowych. Na podstronie Plakaty znajdziesz również ścienne plakaty reklamowe w tym samym formacie.

Zapraszam również na mój Instagram, gdzie zobaczysz bieżące projekty

Twój kalendarz

Zamawiając u mnie projekt kalendarza otrzymujesz oryginalną, czytelną koncepcję opartą na Twoich wymaganiach, dostosowaną do Twoich potrzeb i upodobań, doradztwo w zakresie treści, darmowe modyfikacje, plik profesjonalnie przygotowany do druku lub umieszczenia w Internecie, wydruk lub pomoc w wyborze drukarni i możliwość przekazania praw autorskich.
Współpracuję ze sprawdzoną drukarnią, w której Twój kalendarz firmowy będzie szybko, solidnie i niedrogo wydrukowany w dowolnym nakładzie.
LIczba wykonanych projektów kalendarzy
1