PLAKATY

Portfolio - plakaty

Zobacz kilka z wykonanych przeze mnie projektów. Zajmuję się projektowaniem głównie plakatów reklamowych ale robiłam również infografiki, serie tematyczne na eventy, itp.

Projekty zaprezentowane poniżej wykonuję dla firmy „DAWI-POL”. Możesz je zobaczyć w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Mają one rozmiar A1 (594 x 841mm). Zajmuję się projektowaniem poszczególnych modułów, treści (mapa regionu lub Pierwsza Pomoc), jak i przygotowaniem pliku do druku.

Na pozostałych stronach Portfolio znajdziesz przykłady innych projektowanych przeze mnie materiałów marketingowych. Na podstronie Kalendarze znajdziesz również ścienne kalendarze reklamowe w tym samym formacie.

Zapraszam również na mój Instagram, gdzie zobaczysz bieżące projekty

Twój plakat

Zamawiając u mnie projekt plakatu otrzymujesz oryginalną, czytelną koncepcję opartą na Twoich wymaganiach, dostosowaną do Twoich potrzeb i upodobań, doradztwo w zakresie treści, darmowe modyfikacje, plik profesjonalnie przygotowany do druku lub umieszczenia w Internecie, wydruk lub pomoc w wyborze drukarni i możliwość przekazania praw autorskich.
Współpracuję ze sprawdzoną drukarnią, w której Twój plakat będzie szybko, solidnie i niedrogo wydrukowany w dowolnym nakładzie.
 

Zobacz też projekty banerów, ulotek, wizytówek, kalendarzy, katalogów

LIczba wykonanych projektów plakatów
1